Π.Δ.Ε. ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ: Ενημέρωση για τη διαδικασία πρόσληψης και τοποθέτησης προσωρινών αναπληρωτών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) για το σχολικό έτος 2016 – 17
Π.Δ.Ε. ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ: Ενημέρωση για τη διαδικασία πρόσληψης και τοποθέτησης προσωρινών αναπληρωτών Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) για το σχολικό έτος 2016 – 17
![](/wp-content/uploads/2021/07/fb-ipd.jpg)