Ο Παναγιώτης Τσαγκάρης, Γενικός Γραμματέας της Πανελλήνιας Ένωσης Θεολόγων (ΠΕΘ), απευθύνει χαιρετισμό στην εκδήλωση – ενημέρωση που συνδιοργάνωσαν η Ιερά Μητρόπολη Δράμας και οι Θεολόγοι Δράμας, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δημαρχείου Δράμας, την Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2016, με θέμα : «Τα νέα Προγράμματα Σπουδών στα Θρησκευτικά και οι επιπτώσεις τους για τους μαθητές».
Ο Γεν. Γραμματέας της ΠΕΘ Παναγιώτης Τσαγκάρης χαιρετίζει την εκδήλωση για τα Θρησκευτικά (Δράμα, 23.10.2016)
![](/wp-content/uploads/2021/07/fb-ipd.jpg)